Over EPO

Uitgeverij - distributie - drukkerij

Uitgeverij EPO behoort niet tot een uitgeversgroep en kiest voor een onafhankelijke koers. In onze boeken geen officiële waarheden en geen eenheidsdenken, maar feitelijke analyses, achterkanten van het officiële gelijk, de ontrafeling van mythes. Onze boeken richten zich daarbij niet tot een kleine groep specialisten, maar tot een breed publiek.
 
EPO distributie verdeelt de volgende uitgeverijen:
Bebuquin · Benerus · Bulaaq · Conota · Coppens & Frenks · Coutinho · De Draak · de rêverie · De Toorts · Demos vzw · Etnicom · Euprint · het balanseer · IJzer · Indymedia - GetBasic · Jan Van Arkel · kartonnen dozen · L'Atelier d'Aureline · Les îles · Letterwerk · Maopé Books · Metropolis · Nieuwezijds · Niño (imprint van SWP) · Octavo · Papieren Tijger · Pels & Kemper · Perdu · Pirola · ReCreatief Fietsen · Schokland · Seevanck Publishers · Serena Libri · Solidariteitsfonds · Studio Sesam · SWP · Thema · Thoth · Uitgeverij Jurgen Maas · Van Gruting · Verba · Voetnoot · Walewein · Wervel · Zirimiri Press
De boeken van deze uitgevers vindt u in het boekenportaal.
 
Bij EPO drukkerij & vormgeving kunt u terecht voor milieuverantwoord en hoogkwalitatief drukwerk. Bezoek zeker onze website.

Wie is wie?

Directie: Martine Uytterhoeven · martine.uytterhoeven[ad]epo.be

Uitgever: Thomas Blommaert · thomas.blommaert[ad]epo.be
     manuscript versturen? lees eerst onze richtlijnen

Senior uitgever: Jos Hennes · jos.hennes[ad]epo.be

Redactie:
     Hugo Franssen · hugo.franssen[ad]epo.be
     Guy Jacobs · guy.jacobs[ad]epo.be
     Frank Laus · frank.laus[ad]epo.be

Productie:
     Guy Jacobs · guy.jacobs[ad]epo.be

Pers:
     uitgeverij EPO: Irina Meeusen · irina.meeusen[ad]epo.be
     overige uitgevers (distributiefondsen):
     Katrien Van Damme · katrien.vandamme[ad]epo.be
     Hanne Vandenbroucke · hanne.vandenbroucke[ad]epo.be
     Eline Bodart · eline.bodart[ad]epo.be

Marketing en promotie:
     verantwoordelijke: Hanne Vandenbroucke · hanne.vandenbroucke[ad]epo.be
     medewerkers:
     Irina Meeusen · irina.meeusen[ad]epo.be
     Leen Swinnen · leen.swinnen[ad]epo.be
     Katrien Van Damme · katrien.vandamme[ad]epo.be
     Eline Bodart · eline.bodart[ad]epo.be

Vertegenwoordiging:
     boekhandels en winkels: Katrien Van Damme · katrien.vandamme[ad]epo.be
     hoger onderwijs: Leen Swinnen · leen.swinnen[ad]epo.be

Distributie Nederland:
     Centraal Boekhuis BV Culemborg

Besteldienst:
     orders[ad]epo.be

Boekhouding:
     Caroline Vercruyce · tel.: +32-(0)3/287.08.72 · boekhouding[ad]epo.be

Tijdschriften (KIDDO):
     Caroline Vercruyce · tel.: +32-(0)3/287.08.72 · abonnementen[ad]epo.be

Vertaalrechten / international rights:
     Thomas Blommaert · thomas.blommaert[ad]epo.be