Over EPO

Uitgeverij - distributie - drukkerij

Uitgeverij EPO behoort niet tot een uitgeversgroep en kiest voor een onafhankelijke koers. In onze boeken geen officiële waarheden en geen eenheidsdenken, maar feitelijke analyses, achterkanten van het officiële gelijk, de ontrafeling van mythes. Onze boeken richten zich daarbij niet tot een kleine groep specialisten, maar tot een breed publiek.
 
EPO distributie verdeelt de volgende uitgeverijen:
Bebuquin · Benerus · Bulaaq · Conota · Coppens & Frenks · Coutinho · Damon · De Draak · de rêverie · De Toorts · Etnicom · Gandaboeken · het balanseer · IJzer · Jan Van Arkel · kartonnen dozen · Koninklijke Van Gorcum · LAVA · Letterwerk · Nieuwezijds · Niño (imprint van SWP) · Octavo · Papieren Tijger · Pels & Kemper · Perdu · Pirola · ReCreatief Fietsen · Schokland · Serena Libri · Solidariteitsfonds · Studio Sesam · SWP · Thoth · Uitgeverij Jurgen Maas · Verba · Voetnoot · Wervel · Zirimiri Press
De boeken van deze uitgevers vindt u in het boekenportaal.
 
Bij EPO drukkerij & vormgeving kunt u terecht voor milieuverantwoord en hoogkwalitatief drukwerk. Bezoek zeker onze website.

Wie is wie?

Directie: Martine Uytterhoeven · martine.uytterhoeven[ad]epo.be

Uitgever: Thomas Blommaert · thomas.blommaert[ad]epo.be
     manuscript versturen? lees eerst onze richtlijnen

Senior uitgever: Jos Hennes · jos.hennes[ad]epo.be

Redactie:
     Hugo Franssen · hugo.franssen[ad]epo.be
     Guy Jacobs · guy.jacobs[ad]epo.be
     Frank Laus · frank.laus[ad]epo.be

Productie:
     Guy Jacobs · guy.jacobs[ad]epo.be

Pers:
     Uitgeverij EPO en distributiefondsen:
     Irina Meeusen · irina.meeusen[ad]epo.be

Marketing en promotie:
     Verantwoordelijke:
     Irina Meeusen · irina.meeusen[ad]epo.be

Vertegenwoordiging:
     Boekhandels en winkels: Katrien Van Damme · katrien.vandamme[ad]epo.be
     Hoger onderwijs: An-Katrien Vinckx · onderwijs[ad]epo.be

Distributie Nederland:
     Centraal Boekhuis BV Culemborg

Besteldienst:
     orders[ad]epo.be

Boekhouding:
     Caroline Vercruyce · tel.: +32-(0)3/287.08.72 · boekhouding[ad]epo.be

Tijdschriften (KIDDO):
     Caroline Vercruyce · tel.: +32-(0)3/287.08.72 · abonnementen[ad]epo.be

Vertaalrechten / international rights:
     Thomas Blommaert · thomas.blommaert[ad]epo.be