Over EPO

Uitgeverij - distributie - drukkerij

‘Voor wie niet alles slikt’, zo luidt onze baseline. Al sinds 1974 speelt Uitgeverij EPO een rol als gangmaker in het debat in België. We doen dat met boeken. Of het nu over arbeid, tijd, seks, Nieuw Rechts, dekolonisering of Bob Dylan gaat, er is één rode draad: bij ons geen pensée unique maar feitelijke analyses, achterkanten van het officiële gelijk, de ontrafeling van mythes. EPO behoort niet tot een uitgeversgroep en voert een onafhankelijke koers.
EPO geeft elk jaar een dertigtal boeken uit. Tot ons fonds behoren internationaal gelauwerde auteurs als Noam Chomsky, Michael Parenti, Howard Zinn, Rachel Holmes, Owen Jones en Eduardo Galeano, maar ook Belgische auteurs als Paul Goossens, Rachida Lamrabet, Peter Mertens, Nadia Nsayi, Fikry El Azzouzi, Ico Maly, Jan Blommaert, Bleri Lleshi, Dirk Van Duppen, Rachida Aziz, Bruno Tersago, Naima Charkaoui, Thomas Decreus, Tine Hens, Christophe Callewaert, Ludo De Brabander, Lucas Catherine en Ludo De Witte.
 
EPO distributie verdeelt de volgende uitgeverijen:
Bebuquin · Benerus · Bulaaq · Conota · Coppens & Frenks · Coutinho · Damon · De Draak · de rêverie · De Toorts · Etnicom · Gandaboeken · het balanseer · IJzer · Jan Van Arkel · kartonnen dozen · Koninklijke Van Gorcum · LAVA · Letterwerk · Nieuwezijds · Niño (imprint van SWP) · Octavo · Papieren Tijger · Pels & Kemper · Perdu · Pirola · ReCreatief Fietsen · Schokland · Serena Libri · Solidariteitsfonds · Studio Sesam · SWP · Thoth · Uitgeverij Jurgen Maas · Verba · Voetnoot · Wervel · Zirimiri Press
De boeken van deze uitgevers vindt u in het boekenportaal.
 
Bij EPO drukkerij & vormgeving kunt u terecht voor milieuverantwoord en hoogkwalitatief drukwerk. Bezoek zeker onze website.

Wie is wie?

Directie: Martine Uytterhoeven · martine.uytterhoeven[ad]epo.be

Uitgever: Thomas Blommaert · thomas.blommaert[ad]epo.be
     manuscript versturen? lees eerst onze richtlijnen

Senior uitgever: Jos Hennes · jos.hennes[ad]epo.be

Redactie:
     Hugo Franssen · hugo.franssen[ad]epo.be
     Guy Jacobs · guy.jacobs[ad]epo.be
     Frank Laus · frank.laus[ad]epo.be

Productie:
     Guy Jacobs · guy.jacobs[ad]epo.be

Pers:
     Uitgeverij EPO en distributiefondsen:
     Irina Meeusen · irina.meeusen[ad]epo.be

Marketing en promotie:
     Verantwoordelijke:
     Irina Meeusen · irina.meeusen[ad]epo.be

Vertegenwoordiging:
     Boekhandels en winkels: Marcus Rooman · marcus.rooman[ad]epo.be
     Hoger onderwijs: An-Katrien Vinckx · onderwijs[ad]epo.be

Distributie Nederland:
     Centraal Boekhuis BV Culemborg

Besteldienst:
     orders[ad]epo.be

Boekhouding:
     Caroline Vercruyce · tel.: +32-(0)3/287.08.72 · boekhouding[ad]epo.be

Tijdschriften (KIDDO):
     Caroline Vercruyce · tel.: +32-(0)3/287.08.72 · abonnementen[ad]epo.be

Vertaalrechten / international rights:
     Thomas Blommaert · thomas.blommaert[ad]epo.be