Chomsky geeft ons een coherent big picture, dat bevolkt is door duizenden kleinere pictures en door discrete theaters van conflicten, strijd en onderdrukking.
Vijf lezingen over de internationale politiek van de VS: de ‘Managua-papers’.
Dit boek is een abc van de kernwapenproblematiek en een pleidooi voor een kernwapenvrij België in een kernwapenvrije wereld.
Dit boek verschijnt in mei 2022. U kan het schrijfproces mee vooruithelpen met deze crowdfunding (zie hieronder). Het verhaal achter ons grootste naoorlogse milieuschandaal. Een historie van geheime dadingen, milieuvergunningen à la carte, lozingen in de Schelde en een bovengronds stort dat weer opduikt als beveiligingsberm voor Oosterweel.
Samen buigen Noam Chomsky en Vijay Prashad zich over het recente afdruipen van de VS in Irak, Afghanistan en Libië. Twee briljante stemmen over de geopolitieke kwesties van gisteren, vandaag en morgen.
Dit pleidooi voor radicale democratie roept ons op om, ondanks de ontgoochelingen en gebreken, het parlementaire politieke werk niet op te geven. De linkerzijde moet het parlement democratisch veroveren.