9789088506161
Sold out
Ruim honderd verhalen over het (einde van het) leven. Om mensen mee op te beuren, woorden te geven aan wat je niet onder woorden kunt brengen, je verdriet te verbeelden.
This product is no longer in stock
Availability date: 09/07/2015
Daar zijn (geen) woorden voor
Ruim honderd verhalen over het (einde van het) leven. Om mensen mee op te beuren, woorden te geven aan wat je niet onder woorden kunt brengen, je verdriet te verbeelden.
Recipient :
* Required fields
or Cancel
Uitgeverij | SWP |
Year | 2015 |
Bindwijze | paperback |
Aantal pagina's | 112p. |
Ruim honderd verhalen over het (einde van het) leven. Om mensen mee op te beuren, woorden te geven aan wat je niet onder woorden kunt brengen, je verdriet te verbeelden. Je kunt ze gebruiken in een toespraak of een in memoriam. Dat zal mensen nog lang bijblijven! Want verhalen spreken hun eigen wereldtaal, raken mensen in hun ziel en blijven hangen in hun herinnering. Verhalen komen uit het geheugen dat alle mensen verbindt. Ze zijn serieus, teder, ontroerend, scherp, treffend en soms vol humor. Sommige zijn vroom, andere nuchter of naturel. Of met een lach en een traan. Ook als er niets te lachen valt.
Gebruik de verhalen vrijelijk. Zet ze naar je hand. Vul de naam van je geliefde in. Ze zijn van niemand en voor iedereen.